השיטה שלנו

קידום אורגני בגוגל - השיטה שלנו 2

השיטה שלנו בעבודה של קידום אורגני בגוגל אינה שונה באופן משמעותי משאר השיטות הידועות בתחום.
השיטה שלנו בבסיסה מפשטת את התהליך עבור הלקוח וממעיטה סיכוני עלות, - מבלי לפגוע ואף להעצים את התועלת למקסימום.
בעמוד זה נפרט אודות השיטה שלנו בתחום קידום אורגני בגוגל לעסקים.
מידע נוסף אודות התחום באופן כללי תוכלו למצוא בעמוד קידום אורגני.
תחילת התהליך היא במחקר מילות מפתח. אנחנו קוראים לזה ביטוי חיפוש, זאת כי על פי רוב לא מדובר במילה אחת שמכוונת את הגולש המחפש לעסק שלכם על מנת לספק לו שירות או מוצר, אלא צירוף של מילים-
המרכיבות ביטוי ספציפי.


אצלנו בחברת קידום אורגני בגוגל, לא מציעים לכם 5, 10 או 25 ביטויי חיפוש שאנשים אמיתיים לא באמת מחפשים שבהם תופיעו בדרך כלל בתוצאות נמוכות וגם זה יארך זמן רב (כחצי שנה על פי רוב).
אנו נחקור ונציע, יחד איתכם, תוך כדי שאנחנו שקופים בתהליך וחושפים לכם את המידע האמיתי שמוצג בגוגל.
המחקר מתבצע על גבי כלי מילות המפתח של גוגל. אנו נבחן, בשיתוף מלא שלכם, מהו הביטוי הרלוונטי ביותר עבורכם וכזה שבסופו של דבר יביא שיחות, יגדיל את מעגל הלקוחות ובכך למחזור מכירות מוגדל ורווחים משמעותיים.
לאחר שבחרנו יחד את ביטוי החיפוש, הכדור עובר למגרש שלנו. בשלב זה אנו רוכשים דומיין חדש, כזה שמותאם לביטוי אותו בחרנו ומתחילים לבנות את האתר החדש לצורך הפרוייקט. אתר זה נבנה על מערכות של גוגל ואף מאוחסן בשרתי גוגל, דבר שעוזר ומחזק את תהליך הקידום מעבר לכך שאלו השרתים האמינים, המהירים והחזקים בעולם.
גם אם לעסק שלכם כבר יש אתר, גם אם הוא מושקע ויפה כמו שלקוחות רבים מגדירים את האתר שלהם, בכל זאת אנו בונים אתר חדש. רוב האתרים אינם מותאמים למנוע החיפוש של גוגל ב-100 אחוזים בניגוד לאתר שלנו שמהונדס בדרכים האיכותיות ביותר כדי להתקדם ולהיות יציב ובולט בעמוד הראשון בגוגל תחת ביטוי החיפוש הנבחר.
מבחינתכם, אתר נוסף מהווה רק יתרון. ראשית אין עלות מצידכם על הקמת האתר, אתם משלמים רק על הקידום וגם זה -
רק אחרי שקיבלתם תוצאה בפועל, ושנית, אם נקביל את זה ל'עולם הפיסי', תחשבו כאילו יש לכם חנות ברחוב הרצל ואנחנו פותחים לכם חנות נוספת בדיזינגוף. זה רק מהווה יתרון עבורכם ובמיוחד אל מול המתחרים.
אם לעסק שלכם אין אתר, הרווחתם! -
אנו נבנה עבורכם אתר, כחלק מתהליך הקידום. שלמו רק על הקידום כשהאתר כבר מופיע בעמוד הראשון בביטוי שנבחר בגוגל.
לצפיה בדוגמאות ואתרים שבנינו לצורך תהליך הקידום בקרו בעמוד לקוחות.
לאחר בניית האתר מתחיל תהליך קידום אורגני המהווה את עיקר העבודה. קידום בגוגל מתבצע ברובו "מאחורי הקלעים" ואינו חשוף ברשת. העבודה היא עקבית ומקצועית על פי פרמטרים שידועים לנו מראש מתוך ניסיון רב שנים בתחום.
חלק מתהליך הקידום הוא חיבור תמונה לתוצאת החיפוש. מלבד לכך שגוגל מעריכה אתר ותוצאת חיפוש שמחוברת לה תמונה, עצם נוכחות התמונה לצד תוצאת החיפוש מגדילה את אחוזי ההמרה - חיפושים מול כניסות לאתר, למול תוצאות אחרות של מתחרים ללא תמונה. לצפיה בדוגמה ובצילום מסך של הופעה מסוג זה בגוגל היכנסו לעמוד קידום בגוגל.
לבסוף, מודל התמחור או במילים פשוטות - כמה הקידום עולה לכם, הינו מודל ייחודי שמצמצם לאפס את הסיכון שלכם ומביא למצב בו אתם משלמים על הקידום רק כאשר אתם מתחילים להופיע בעמוד הראשון.
בדרך כלל, מרגע הסגירה ועד לקבלת תוצאה בעמוד הראשון בגוגל בביטוי הנבחר עוברים כחודשיים שלושה. זהו זמן מועט יחסית בתחום וישנם לקוחות שמקבלים תוצאה איכותית כבר לאחר חודש של פעילות קידום אורגני.
הסכומים אותם משלמים לקוחותינו בעבור שירותי הקידום הם נמוכים יחסית לתחום ומשתלמים לכל עסק בכל גודל.
לפרטים ומידע נוסף ריכזנו עבורכם עמוד שאלות ותשובות.
להצטרפות למודל הייחודי ולקבלת תוצאות איכותיות תוך זמן קצר צור קשר.
קידום אורגני בגוגל, גידול משמעותי בכמות הלקוחות, לכל עסק, בעלות הגיונית וללא סיכונים.