קידום אורגני

קידום אורגני באופן כללי ועל אחת כמה וכמה קידום בגוגל הינו מנוע הצמיחה העסקי המוביל והמשתלם שישנו כיום (SEO).
מרבית מחיפושי האנשים והלקוחות בימינו עוברים דרך מנוע החיפוש גוגל.
כשאדם מחפש שירות או מוצר מסויים, לרוב, כברירת מחדל הוא יחפש אותו בגוגל.
למעשה, כ-90 אחוזים מכלל החיפושים באינטרנט בישראל מתבצעים בגוגל.
גם אתם, כשאתם תרים אחר מידע בכל נושא, סביר שתבצעו חיפוש בגוגל וסביר מאוד שאם תבחרו להזמין בעל מקצוע או נותן שירות, תבחרו את אלו שהופיעו במקום משמעותי בעמוד הראשון לאחר שהקלדתם את ביטוי החיפוש וקיבלתם את התוצאות.
מלבד קידום אורגני, קיים גם תחום הקידום הממומן שבו המודעות המקודמות לביטוי החיפוש יופיעו במיקומים על פי הסכום אותו אתם מוכנים לשלם עבור כל הקלקה (PPC).
ברוב הביטויים, ובעיקר בתחרותיים יותר שבהם, מגיעים הסכומים אותם משלמים הלקוחות עבור כל קליק לגבהים משמעותיים.
המחיר לכל קליק בשיטת הקידום הממומן יכול להגיע לכדי 50 ואף 75 שקלים עבור כל קליק ומגיע להשקעה של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים בחודש שהופכים את יחס עלות-תועלת לשנוי במחלוקת ולעיתים קרובות ליקר מדי ולא משתלם.

קידום אורגני בגוגל - קידום אורגני 1


מעבר לכך, מסקרים תכופים שעורכת חברת גוגל ומבצעות גם חברות חיצוניות, ניתן להסיק שרק כ-20 אחוזים מכלל המחפשים מקליקים על מודעות ממומנות. סקרים אלו מצביעים גם על כך שכ-80 אחוזים מכלל המחפשים מקליקים על התוצאות האורגניות בעמוד הראשון בגוגל,
משמע - עדיף ומשתלם יותר להשקיע ולהופיע בתוצאות קידום אורגני ולקחת חלק או נתח מאותם 80 אחוזים שפונים לתוצאות אורגניות וכבעל עסק או חברה, לא "לפספס" את אותם לקוחות פוטנציאלים שמחפשים את המוצר
או השירות אותו אתה מספק.קידום אורגני הינו תורה שלמה שאין לה ספר הדרכה אמיתי ומסודר.
גוגל לא חולקת את המידע של מה עוזר לקידום אורגני ומה פוגע בקידום, זאת מתוך מטרה שהתוצאות כשמן כך הן יהיו - אורגניות - טבעיות. למעשה המטרה שהלקוח או האדם המחפש יקבל את התוצאה הטבעית, הרלוונטית והיעילה ביותר למול חיפוש הביטוי שהוקלד. גוגל כן מספקת קווים כלליים ומספר חוקים ומפתחות לעזרה בקידום או למען האמת מה לא לעשות בכדי לא להיות מסומן על ידיהם ו"להיזרק" רחוק אחורה לעמודים לא רלוונטיים.
עסקי קידום אורגני מושתתים בעיקר על ניסיון. כמובן שיש המון ידע וחלוקת ידע בין אנשי מקצוע בארץ ובעולם אך לבסוף כל התחום הוא סביב ניסוי ותהיה, מה עובד טוב יותר ומה פחות. כאן מגיע לידי ביטוי היתרון היחסי שלנו.- רכשנו את הידע והניסיון העמוקים ביותר שניתן לצבור והיום לקוחות רבים נהנים מכך. הם מופיעים בתוצאה בחיפוש אורגני, במיקומים גבוהים ולבסוף מגשימים את המטרה האמיתית שלשמה אנחנו לומדים ועובדים - להביא עבודה עבור לקוחות החברה.
גם אם יש ברשותכם כבר אתר לעסק שלכם וגם אם לא, בכל אופן, כחלק מהשיטה שלנו אנו בונים אתר עבור תהליך הקידום.
אל דאגה, בניית האתר ללא עלות כך שאין סיבה שלא יהיה לכם אתר נוסף באם כבר יש לכם אחד, להפך, זה דומה לכך שנפתח לכם חנות נוספת במיקום מרכזי בו אתם מוכרים את מרכולתכם וללא עלויות. אם אין ברשותכם אתר לעסק שלכם - הרווחתם גם אתר.
לקריאה נוספת והעמקת הידע על הדרך הייחודית בה אנחנו עובדים היכנסו לעמוד השיטה שלנו.
ישנם מרכיבים ופרמטרים רבים לקבלת תוצאה טובה ואמיתית על ידי קידום אורגני.
בראשית הדרך המחקר - מחקר עבור ביטוי חיפוש אחד משמעותי ואמיתי שאותו באמת מחפשים ובכמויות סבירות,
ביטוי חיפוש שמחבר באופן מושלם בין הצרכים של הלקוח לבין הפתרון אותו מציע העסק. יחד, נבחר ונחקור עבור ביטוי החיפוש היעיל ביותר עבורכם. חלק ניכר מן המחקר נעשה בעזרת מתכנן מילות המפתח בגוגל.
משתנה נוסף שיש לשים דגש ותשומת לב אליו זה שם המתחם - הדומיין - כתובת האינטרנט למעשה שמחברת בין הגולש לאתר ולשרת בו מאוחסן המידע. הדומיין, שם המתחם בעברית, חשוב שיהיה רלוונטי לתחום בו אתם עוסקים ובמיוחד מתאים לביטוי החיפוש היעיל שנבחר. אנו עובדים עם ספקי דומיינים רבים ומובילים, אחד החזקים והאמינים בהם הוא GoDaddy.
לשרת עליו "יושב" המידע גם כן ישנה חשיבות. אנו משתמשים בשרתים האמינים והחזקים בעולם, שרתים בגוגל עצמה.
החלק החשוב ביותר בתהליך קידום אורגני בגוגל הוא כמובן האתר עצמו. האתר חייב להיות מותאם ואופטימלי עבור מנוע החיפוש גוגל וחייב להיבנות נכון וטוב ולאפשר לו קריאה מלאה ונקיה מבחינת תרשים הזרימה בו, התפריט, התוכן והשפה בה הוא בנוי.
בעבר, היו נהוגות שיטות קידום פרימיטיביות של החלפת קישורים / ליניקים בין אתרים וכתיבת מאמרים.
דרכים אלו מיושנות וכבר לא מביאות לתוצאות מובילות. השיטה שלנו כיום, יעילה ונקיה יותר.
על ההבדלים והחידושים בין קידום בגוגל לאפשרויות פרסום אחרות באינטרנט תוכלו לקרוא כאן - קידום בגוגל.
אם ישנם נושאים או דברים נוספים שאינכם מבינים עדיין, תוכלו לקבל מידע בצורה ברורה ופשוטה בדף שאלות ותשובות.

מתוך אתר ויקיפדיה: "מנועי חיפוש מאפשרים לגולשים באינטרנט למצוא אתרים שעוסקים במילות שאילתת החיפוש. כל מנוע חיפוש מקבל שאילתה מסוימת ומחזיר תוצאות מסודרות לפי רלוונטיות. משתמשים רבים במנועי חיפוש צופים רק בתוצאות המתקבלות בראש הדירוג. בדרך כלל בדף התוצאות הראשון או השני, ואינם טורחים לבדוק תוצאות המופיעות בדפים שמעבר לכך. דפוס התנהגות זה מסביר את רצונם של בעלי האתרים להופיע בצמרת הדירוג של מנועי החיפוש. באתרים מסחריים, לרצון להופיע בראש הדירוג יש גם מניע כלכלי - הוא מגביר את החשיפה המסחרית של האתר לקונים פוטנציאלים."
להמשך קריאה בנושא קידום אורגני - קידום אתרים במנועי חיפוש - ויקיפדיה - לחץ כאן

לשיחה עם נציג שירות מומחה, פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת לעסק שלך - צור קשר