קידום בגוגל

קידום בגוגל הפך בשנים האחרונות לדרך הפרסום העיקרית לעסקים רבים. אתרים שמופיעים בתוצאות חיפוש בביטויים רלוונטיים, מעידים על עליה משמעותית בכמות הפניות מלקוחות שהובילו באופן ישיר לגידול ניכר בהכנסות וברווחים.
דפים שנמצאים בתוצאות החיפוש האורגניות, בעמוד הראשון בגוגל, גורפים כ-80 אחוזים מכלל המחפשים את הביטוי.
20 האחוזים הנותרים מקליקים ונכנסים למודעות ממומנות, קידום ממומן, שבדרך כלל יקר יותר ויעיל פחות. תוכלו לקרוא על הנושא בהרחבה בעמוד קידום אורגני.
גוגל הפכה להיות שם נרדף לחיפוש. מרבית החיפושים באינטרנט עוברים דרך מנוע החיפוש גוגל ולמעשה 90 אחוזים מכלל החיפושים באינטרנט מתבצעים בגוגל.
קידום במנועי חיפוש אחרים הקיימים בעולם דוגמת בינג או יאהו לא רלוונטית ללקוחות ועסקים ישראלים משום שכמעט ואין שאילתות חיפוש שמופנות אליהם ממשתמשים ישראלים. מה גם שהתמיכה שלהם בשפה העברית לוקה בחוסר גדול.
כחברה העוסקת בתחום קידום אורגני בגוגל אנו חייבים להיות מעודכנים בכל שינוי או שידרוג שמתבצע במנוע ובשיטת החיפוש.
אנשי המקצוע בחברתנו מתעדכנים באופן יומיומי על ידי קריאה שוטפת של מידע, בעיקר בארצות הברית, המדינה המובילה בידע בתחום קידום אתרים בכלל- ובפרט בגוגל. קרא עוד על השיטה שלנו.
כשנודע לנו על שינוי, עדכון או שדרוג האלגוריתם, אנו מיד מבצעים את ההתאמות הנדרשות, זאת בכדי להביא ללקוחות אותם אנחנו מקדמים תוצאה איכותית, תחרותית, משתלמת ומעודכנת.

קידום אורגני בגוגל - קידום בגוגל 1
לדוגמה: שינוי שנערך בגוגל בתקופה האחרונה מאפשר הוספת תמונת הלקוח לצד תוצאת החיפוש. למעשה, מופיעה תמונה מימין לטקסט הכותרת והתוכן בתוצאות של חיפוש אורגני בגוגל.
קידום לקוחות החברה שלנו כולל גם את הוספת התמונה המדוברת, דבר שמבליט באופן משמעותי את התוצאה על פני המתחרים המביאה לגידול משמעותי ביחס ההמרה שבין החיפוש להקלקה ומוביל לכניסה רבה יותר של פונים לאתר ובכך להגדלת מעגל הלקוחות - הגדלת מחזור המכירות והרווחים של בעל העסק.
הקליקו על התמונה מימין ותוכלו לצפות בדרך ההופעה של אחד מלקוחותינו עם התמונה. מלבד לכך שהלקוח ממוקם במקום הראשון בעמוד הראשון בגוגל, בביטוי החיפוש הרלוונטי והמשמעותי ביותר בתחום שלו,-
עצם הוספת התמונה הביאה לגידול נוסף בכניסות לאתר.
התוצאה שלו בולטת ואיכותית ומשרה אמינות כשלקוחותיו רואים, תרתי משמע, למי הם פונים.


קידום עסקים ואתרים בגוגל היה נשלט בעבר רק על ידי חברות גדולות בעלות אמצעים ומשאבי מימון משמעותיים.
אנחנו בחברת קידום אורגני בגוגל, מביאים את בשורת 'קידום בגוגל' לכל סוגי העסקים.
כיום, בתקציב צנוע, ניתן להגיע לתוצאות איכותיות שלבסוף מביאות עבודה נוספת ניכרת לעסק שלך.
בין אם אתה מנעולן, רואה חשבון, בעל חנות פרחים, עיצוב שמלות או חברת ניקיון,- קידום אורגני בגוגל מתאים לך.
גם הסיכון כמעט ואינו קיים. זכור שאתה משלם רק כשאתה מקבל תוצאה בעמוד הראשון בגוגל בביטוי האיכותי שבחרנו יחד.
וכשכבר תופיע, תקבל את העבודה הנוספת המיוחלת ממנוע הצמיחה לעסקים המוביל היום בשוק. עד אז, כל התהליך עלינו.
מידע נוסף באופן ברור ופשוט תוכלו למצוא בעמוד שאלות ותשובות.

מתוך אתר ויקיפדיה: "גוגל (Google) הוא מנוע חיפוש הנמצא בבעלות חברת Google. זהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר כיום באינטרנט‏‏‏‏‏, המטפל בכל יום במאות מיליוני בקשות למציאת תוכן באתרי אינטרנט וזוכה למאות מיליוני מבקרים‏. המנוע משמש כדף הבית של חברת גוגל והוא, על פי דירוג חברת דירוג האתרים אלקסה, האתר הנצפה ביותר באינטרנט‏" ... "תוצאות החיפוש מוצגות על פי סדר החשיבות שנקבע להן באמצעות אלגוריתם הסריקה. מנוע החיפוש אינו מכיל תכונות לשוניות לחיפוש מילה והטיותיה אך הוא מכיל אפשרויות להצגת חיפוש נפוץ יותר. במידה שקיימת מילה דומה בעלת איות נפוץ יותר יציג מנוע החיפוש אפשרות לחיפוש חדש המכיל את האיות הזה‏‏‏. בנוסף לאפשרות לצפות בקישור ישיר לאתר, ניתן לצפות בגרסת המטמון השמורה שלו, לבצע חיפוש לדפים דומים ולתרגם אותו באופן אוטומטי באמצעות Google Translate‏‏. כל האתרים המופיעים בתוצאות החיפוש עוברים סינון באמצעות כלי אבטחת מידע המתריעים בפני המשתמש על אתרים המכילים תוכנות זדוניות‏‏‏."
להמשך קריאה בנושא קידום בגוגל - גוגל (מנוע חיפוש) - ויקיפדיה - לחץ כאן

למידע נוסף, שיחה עם מומחה קידום והצעת מחיר מפתיעה גם לעסק שלך צור קשר